Hakkımızda

We care about results


Guided by expertise gained over 20 years of achieving success for clients, we practice with passion and strategic focus on the future.

Daha fazla bilgi edin

A solution for
every need


We see our role as that of a legal partner responsible for constantly finding practical and pragmatic solutions that are adapted to our clients' needs.

Daha fazlasını keşfet

Pricing to suit
all sizes of business

Tony Fred, CEO

Kurucu ve baş vizyoner Tony, şirketin arkasındaki itici güçtür. Seviyor yazılımın geliştirilmesine katılarak ellerini dolu tutmak, pazarlama ve müşteri deneyimi stratejileri.

Mitch Stark, COO

Mich, zorlukların üstesinden gelmeyi çok seviyor. Yazılım endüstrisinde Ticari Direktör olarak çok yıllı deneyimiyle Mich, şirketin bugün bulunduğu yere ulaşmasına yardımcı oldu. Mich en iyi zihinler arasındadır.

Aline Turner, CTO

Aline, yaptıkları işi sevdiklerini söyleyebilen hayattaki ikonik insanlardan biridir. 100'den fazla şirket içi geliştiriciye danışmanlık yapıyor ve binlerce geliştiriciden oluşan topluluğa bakıyor.

Iris Joe, CFO

Iris, uluslararası tecrübesiyle, sayıları kolayca anlamamıza ve geliştirmemize yardımcı oluyor. Başarıyı artırmaya kararlıdır ve şirketi bir sonraki seviyeye taşımak için profesyonel zekasını sunar.